kontaktujte nás
revol
VŠETKY INFORMÁCIE

Široká škála a radosť tvorby REVOLU v priebehu času ilustruje tvorivé a dekoratívne bohatstvo, ktoré prispieva k čarovaniu našich interiérov.Každý kúsok, ktorý si kúpite, osvetľuje históriu REVOL a zdôrazňuje výnimočné know-how. Vy, ktorý odmietate nudu, odvádzate nové spôsoby varenia, usporiadania a servírovania jedál ... Inšpirujete nás a každý deň nás poháňate, aby sme znovu objavili niečo nové. Pretože dodávate našim produktom extra silný dotyk duše.

Po určitú dobu sme verili, že REVOL bol vytvorený v roku 1789. Ale v skutočnosti sa história ukázala inak. Od roku 1768 riadi spoločnosť 9 generácií tej istej rodiny ...

Sme výrobcovia, obchodníci a majstri hrnčiari od otca po syna. Všetko začalo v Lyone, keď sa oženili Pierre Revol a Magdelene Carrier, ktorí prišli z dvoch potterských rodín. Dôvody v Drôme mali veľmi špecifické vlastnosti a ponúkli všetky zdroje potrebné na vytvorenie silnejšej a odolnejšej keramiky. Kvalita hliniek a piesku, konkrétne kaolínových usadenín, bola hlavným faktorom pri výrobe prvej revolovej hliny. Pierre a Magdalena nevedeli, že sa chystajú založiť spoločnosť, ktorá bude trvať všetky tie roky.

  Katalógy na stiahnutie

  revol porcelán

   Oficiálna webstránka

   www.revol1768.com
   Koľko je 5+2?